אודות הקליניקה

RadhikaLove

מפגשים אישיים לגברים, נשים, זוגות

הקליניקה שלי ממוקמת בחדרה. בקליניקה אני פוגשת נשים, גברים וזוגות לתהליכים אישיים. הקליניקה משמשת אותנו כ"מקדש" שבו נכבד אחד את הגבולות והקצב של השני.

בקליניקה נצא למסע משותף, לתהליך עומק שבו נלמד להקשיב לגוף, להעלות את האנרגיה המינית וללמוד מיניות מקודשת ובריאה (טנטרה), לצלול פנימה דרך עבודת מודעות ולהשתחרר מדפוסים ישנים ומאמונות שלא משרתות אותנו יותר, בכל מה שקשור לאינטימיות, למיניות, ליחסים שלנו עם הגוף שלנו, ולמערכות יחסים מכל סוג.

איך עושים את זה? עבודה אנרגטית, מגע, נשימות, שחרור חסימות ("הסרת שריון"), דמיון מודרך ועוד (מוזמנים/ות לדף ה"אודות" לרשימת כל הקורסים בהם התמחיתי).

התהליך מתאים לנשים, גברים וזוגות- מכל המגדרים וההעדפות.

טיפול טנטרה נשים

נשים

אני מאמינה שלכל אישה יש את הזכות הבסיסית לעונג, תשוקה וסיפוק מיני.

במידה ואת חווה קושי רגשי, פיזי או אחר את מוזמנת להגיע לקליניקה למסע אישי במרחב מכיל ומוגן.

מתאים לאישה בכל גיל ובכל שלב במעגל החיים, נשים בתהליכי פרידה או לאחר פרידה, נשים בזוגיות שרוצות להעצים את הקשר האינטימי, לנשים שחוו פגיעה מינית ולנשים שרוצות להכיר את עצמן יותר טוב.


טיפול טנטרה גברים

גברים

אני מאמינה שלכל גבר יש את הזכות הבסיסית לחיים של סיפוק, תשוקה ומיניות בריאה וטובה.

המפגשים מתאימים לגברים בכל שלב במעגלי החיים. המפגשים מיועדים לכל גבר שמעוניין בתהליך משמעותי במגוון נושאים החל מתפקוד מיני תקין, דרך שיפור האינטימיות והחוויה המינית במערכות יחסים ועד העצמה מינית שתשפיע על כל דפוסי החיים, היצירתיות וההנאה.

טיפול טנטרה זוגות

זוגות

המפגשים מיועדים לזוגות שחווים שחיקה בזוגיות לאורך השנים ומעוניינים להעמיק את האינטימיות הזוגית ולשפר את החוויה המינית, ובאותה מידה לזוגות בכל שלב של הקשר שמעוניינים להכיר טוב יותר ולחוות מיניות אחרת, עמוקה ומקרבת.

המפגשים מתאימים לזוגות מכל המגדרים וההעדפות המיניות! אני מאמינה שלכל אחד ואחת מגיעה מיניות בריאה ותקשורת מיטיבה בכל סוג של מערכת יחסים.

כמו כן, אחרי שנים של ניסיון אישי בעולמות אלו, אני מלווה זוגות שמעוניינים לפתוח את הקשר בצורה מיטיבה, מלווה בתקשורת מקרבת ואותנטית, זוגות שנמצאים בקשר פתוח וכן פרטנרים מעולם ה-בדסמ. 


חשיפה - סשן צילום טבעי

משלבת את שתי האהבות הגדולות שלי- צילום ועבודה עם הגוף ♥️ ליד הים, בשמורת טבע יפהפיה, ניפגש לצילום סטילס נעים. לפני הצילום נדייק את הרצון והכוונה מהמפגש, ואיך להוציא ממך את המיטב. 

משך הצילומים כשעתיים, במגוון תלבושות ואקססוריס, בלוקיישנים מדהימים בתוך השמורה. אני מאמינה כי כל אחת ואחד יכולים להשתחרר מול המצלמה, להרגיש נינוחים ולשחק בכיף את האני שמבקש לבוא לידי ביטוי. 

בתהליך שלי כצלמת וכמנחה- מאמנת, ובשילוב כלים מעולם הטנטרה, אני עוזרת לך להתחבר לגוף ולהפוך את החוויה לכייפית, קלילה, שמחה ומשחררת. 

המפגש כולל שיחה וצילום, ולאחר מכן עבודה בלייט רום, ובסופו של דבר 70-80 תמונות עבורך לשימוש בכל אמצעי המדיה: אתר, פייסבוק, תמונת פרופיל, ועוד...

ובנוסף... זה לא רק סשן צילום מקצועי שתצאו ממנו עם סט תמונות לכל מטרה, אלא גם סשן שהוא תהליך פנימי תומך שיוציא מתוככם רבדים שרציתם לבטא ולא ידעתם איך, או אפילו לא ידעתך שקיימים בכם. אחר כך, כשאנו מסתכלים בתמונות, אנחנו מתפעלים ומשתאים.

והתמונות נשארות איתנו- להזכיר לנו כמה אנחנו יפים כשאנחנו בטבע שלנו...

חשיפה - סשן צילום טבעי

גלריית צילומים

יצירת קשר

אשמח לענות על כל שאלה

    he_ILHebrew