אהבה חופשית

האם אהבה וחופש יכולים להתקיים ביחד בתוך מערכת יחסים? מאין הגיעה המונוגמיה ומהם המודלים החדשים לזוגיות? סקירה המשולבת במסע האישי שלי.

זו לא הרצאה על פוליאמורי, או יחסים פתוחים. גם, אבל לא רק. זאת סדנה על אהבה חופשית! זה אומר שאת יכולה לבחור במה שטוב לך. ואם טוב לך מונוגמיה ואת פורחת בתוך זה- איזה יופי. ואם טוב לך כרגע לבד, ואת באהבה עצמית- הללויה. אהבה חופשית מפחד. מתלות. כזאת.

מעניין? בואי, תשמעי עוד. ו...זו לא הרצאה- זו שיחה. ובסוף תוכלי לשאול שאלות, וגם לשתף מהניסיון שלך. אה, את גם ככה פוליאמורית? מעולה, אני מקווה שתוכלי ללמוד עוד, ואשמח גם את תשתפי, ונוכל ללמוד ממך. גם אני. בואי.


*השיחה מיועדת לגברים ונשים כאחד.

רובנו גדלנו לתוך משפחה שיש בה זוג הורים: אבא ואמא. זהו מודל הזוגיות שראינו מסביבנו כל הזמן. באגדות הילדים סיפרו לנו על הנסיכה שמחכה לנסיך המקסים, ואז הם מתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. בסרטים וסיפורים שמענו וראינו על בגידות, על שקרים - ומה הם עושים לזוגיות.

כך התחנכנו, והאמנו שזו הדרך היחידה ואי אפשר אחרת. האמנם?

כבר כמה שנים שאני חוקרת בעצמי סוגים שונים של מערכות יחסים, והמסקנה שאני הגעתי אליה היא שהקשר הכי בריא - הוא קשר של אהבה חופשית.

מהי אהבה חופשית? אהבה שבה בכל רגע נתון אני בוחרת את מי לאהוב ואיך, בשיתוף מלא עם בן זוגי -באותנטיות ובאומץ. אהבה חופשית מדיעות קדומות, מפחד ומשיפוטיות.

זה לא אומר בהכרח- יחסים פתוחים מכל סוג שהוא. זה לא אומר בהכרח- מונוגמיה. זה אומר: בחירה מודעת.

אני רוצה להזמין אתכם לשיחה. שיחה חופשית על אהבה חופשית. אני אשתף אתכם במסע שלי, בתובנות שלי, במחקרים שקראתי - ואשמח לשמוע מכם את התובנות שלכם, את הסיפורים שלכם, וגם את השאלות שלכם.


שיחה חופשית על אהבה חופשית כדרך חיים.


ראדיקה. מנחה לטנטרה ומיניות מודעת
ראדיקה סופי

מנחה לטנטרה ומיניות מודעת


מאמרים

טנטרה מושגי יסוד - ראדיקה

מה זה טנטרה?

המדריך לבחירת מטפל במיניות - rtshev

המדריך לבחירת מטפל במיניות

עיסוי טנטרי - ראדיקה

עיסוי טנטרי

יצירת קשר

אשמח לענות על כל שאלה